Klüp Outlander

Bir zamanlar saygın bir yer olan bu klüp zamanla klasını kaybetmiş ve kötü bir şöhret kazanmış, memnuniyetsizlikler artmıştır.

klup-outlander_swe

Klübe arkadaş aramak için gelenler olduğu gibi, yasal ve illegal maddeleri satın almak ya da satmak için gelenler de bulunmaktadır. Bazıları da, bahislere tutuşup servet kazanmak umuduyla gelmektedir. Oyun masalarının haricinde klüpte, podyarışları, nuna-ball ve odupiendo yarışları gibi sporlar dev holografik projeksiyonlarla gösterilmektedir. Barın arkasında, yaralı yüzlü ve bir gözü süt beyazı, siyah derili bir insan olan Bufon Taire durmaktadır. Tairenin içki karışımlarını yeterince güçlü bulmayanlar, Elan Sleazebaggano gibi uyuşturucu satıcılarına başvurabilirler.

klup-outlander-1_swe

Senator Padme Amidala’yı öldürme girişimi başarısızlığa uğrayınca, ödül avcısı Zam Wesell kaçıp bu klübe saklandı. Obi Wan Kenobi ve Anakin Skywalker onu takip ediyordu. Hırslı Zam, öldürdüklerinin listesine bir Jedi’ı da katmaya çalıştı ama Kenobi onun kolunu ışın kılıcıyla kesti.Kargaşa bütün klübün dikkatin içekti ama Anakin kalabalığı bunun resmi “jedi işi” olduğunu söyleyerek yatıştırdı.