The Last Jedi Resmi Fragman

0

The Last Jedi Fragmanı İzle

Uzun süredir beklenen fragman şaşırtıcı bir şekilde bizlerle buluştu. Özellikle bu kadar soru işaretinin olduğu bu dönemde Star Wars’a bu fragman ile sadece daha fazla soru işareti eklenmiş oldu diyebilirim.

Fragmanı izledikten sonra özel yorumumu mutlaka okuyun.

Rey’in muhteşem eğitiminden önce Master Luke Skywalker ile kişilik tartışması yaptığını düşünüyorum. Sen kimsin, ben kimim muhabbetinden sonra galaksinin inanılmaz derecede ona ihtiyaç olduğunu söyleyen Rey, Luke amcayı ikna ederek onu görev almaya ikna edecektir. Luke amcanın bizzat işlere müdahale edip etmeyeceği bilinmezken gerçek olan şu ki, bir diğer amcamız Yoda gibi Rey’i eğitecektir. Rey ise bir çok kararın eşiğinde ve geleceği belirsiz gibidir. Karanlık ve Aydınlığın gerçek gücünü keşfeden hanım ablamız gelecek hakkında yine öngörüler görüyor gibidir. Neler olup bittiğini büyük ihtimal ikinci fragman da anlayacağız.

Finn hızlı iyileşme sürecinde gibi gözüküyor ve onun nefret ettiği bir diğer ablamız Phasma’yı ise tekrar görüyoruz. Rey’in Güç Uyanıyor filminde gördüğü flashback sahnesi olabilir. Luke ve R2 reisin görünmesi bunu destekliyor.

Kalbimizde yaşayan Carrie Fisher’in oynadığı Prenses Leia Organa ise filmde son rolünü yapacak gibi görünüyor. Vefatından hemen önce çekimlerini bitirdiği Son Jedilar filminde oyunculuğunu son kez göreceğimiz Leia Organ, Asi İttifağını yeniden eskisinden çok daha güçlü bir şekilde toplamayı başarmış. İlk Düzeni yıkmak için mücadele veriyor. Çok daha karanlık bir film göreceğimiz söylenen Son Jedilar filminin sonunda Luke Skywalker bile Jedi bitti diyor.

Kylo Ren hakkında ise tek bir görselin yer aldığı fragmanda hakkında fazla bir şeyler söylenemez intikamdan başka!